Folie samochodowe występują w wielu kolorach i o różnym stopniu przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu. Prawidłowo przyciemnione szyby to nie tylko elegancki wygląd samochodu, ale także komfort podróżowania.
Chameleon ULTRAVISION Folia klasy luxusowej 85% i 75% Występują w najmodniejszych odcieniach Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży. Auto z przyciemnianymi szybami wygląda na pewno ładniej i estetyczniej, lepiej się prezentuje, jednakże nie o sam wygląd w procesie foliowania chodzi a przede wszystkim o

Folia Kameleon

bezpieczeństwo które znacznie się poprawia. – gwarancja 3 lata
Wieloletnie doświadczenie firmy ULTRAVISION pozwoliło na wprowadzenie folii łączących estetykę i funkcjonalność . Folie przyciemniające zapewniają w 100% blokowanie promieniowania UV oraz ponad 66 procentowe odbicie energii słonecznej.
Budowa folii ULTRAVISION zapewnia selekcję spectrum energii oraz wykorzystuję technikę infra-red. Cechuje je odrzucenie energii słonecznej w wysokości do 60 % , przy jednoczesnym odrzuceniu promieni infra red w wysokosći 96% oczywiście bez ingerencji poprzez metalizację w działanie wszelkich urządzeń elektronicznych. Proces produkcji wymaga nanoszenia cząstek z nano-ceramic na ultra czystą folię przekształacając produkt finalny w wysokiej jakości zaporę dla UV , ciepła i światła oślepiającego . Posiadają minimum 7-letnia gwarancje producenta.

Folia-Kameleon
Folia-Kameleon_warzhawa