Folia Kameleon

przyciemniania szyb folia kameleon
przyciemniania szyb folia kameleon
przyciemniania szyb folia kameleon
 • Po pierwsze:  nazwa mówi za siebie. Folia odporna na wysokie i niskie temperatury, co podnosi poziom ochrony na promieniowanie słoneczne. Elementy salonu dzięki temu są mniej podatne na proces starzenia się. Podczas jazdy słońce nie nagrzewa wnętrze samochodu, a przy trafieniu promieni do środka na przykład na skórę, nie będzie nawet odczuwalne.
 • Po drugie:  efekt kameleon chroni strefę komfortu. W dzień wnętrze samochodu jest niewidoczne dzięki walorom odblaskowo-mieniącym się folii, przy czym nawet przy
  zmroku od wewnątrz zachowuje się dobra widoczność.
 • Po trzecie: przyciemnianie tego typu podnosi status właściciela podobnie jak i sam samochód. Zwykłe przyciemnianie posiada praktycznie każdy samochód, natomiast
  odporna na wysokie i niskie temperatury folia KAMELEON jest tylko w tych samochodach właściciele których cenią sobie komfort, pewność i rozeznani z nowinkami technologicznymi.
folie cameleon ASWF
folie cameleon ASWF
 • Folie samochodowe występują w wielu kolorach i o różnym stopniu przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu. Prawidłowo przyciemnione szyby to nie tylko elegancki wygląd samochodu, ale także komfort podróżowania.
 • Kameleon ASWF– Folia klasy luxusowej 85% i 75% Występują w najmodniejszych odcieniach Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży. Auto z przyciemnianymi szybami wygląda na pewno ładniej i estetyczniej, lepiej się prezentuje, jednakże nie o sam wygląd w procesie foliowania chodzi a przede wszystkim o bezpieczeństwo które znacznie się poprawia. – gwarancja 4 lata od naszej firmy.
Folia Kameleon
 • Wieloletnie doświadczenie firmy  ASWF pozwoliło na wprowadzenie folii łączących estetykę i funkcjonalność . Folie przyciemniające zapewniają w 100% blokowanie promieniowania UV oraz ponad 66 procentowe odbicie energii słonecznej.
 • Budowa folii ASWF zapewnia selekcję spectrum energii oraz wykorzystuję technikę infra-red. Cechuje je odrzucenie energii słonecznej w wysokości do 60 % , przy jednoczesnym odrzuceniu promieni infra red w wysokosći 96% oczywiście bez ingerencji poprzez metalizację w działanie wszelkich urządzeń elektronicznych. Proces produkcji wymaga nanoszenia cząstek z nano-ceramic na ultra czystą folię przekształacając produkt finalny w wysokiej jakości zaporę dla UV , ciepła i światła oślepiającego . Posiadają minimum 7-letnia gwarancje producenta.
Folia-Kameleon
Folia-Kameleon_warzhawa
folie cameleon ASWF
folie cameleon ASWF